VÍTEJTE NA FITO.CZ

 

Společnost FITO SPORT s.r.o. vznikla v roce 2013. Fungujeme jako velkoobchod a nově i jako maloobchod. Náš sortiment je pro sportovce i nesportovce (od vitamínů po burákové máslo).  Naše dveře jsou otevřené pro každého, kdo se zajímá o sport a cvičení, pro milovníky zdravého životního stylu, a hlavně pro lidi, kteří chtějí ve svém životě změnu!


Máte pocit, že pro svůj cíl, ať už hubnutí, rýsování nebo nabírání, děláte vše, ale nějak se nemůžete pohnout z místa?

Jsme tu pro vás! Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Nejsme pouze prodejci sportovních doplňků, oblečení a zdravé výživy – našim zákazníkům předáváme informace o jednotlivých produktech, jejich vlastnostech a účincích na lidský organismus. Snažíme se vám pomoci dosáhnout vaše vytoužené výsledky.

Naše služby jsou na míru jak „zkušeným sporťákům“, kteří se k nám rádi a s úsměvem vracejí pro své oblíbené produkty, tak úplným začátečníkům, který potřebují poradit s výběrem produktů a namotivovat na jejich cestě za tělem snů.

 

V roce 2016 jsme začali pracovat na projektu vlastních oříškových másel.

Našli jsme pro vás ty nejkvalitnější suroviny a osobně jsme všechny vyzkoušeli. Zátěžovou zkoušku "chuti" podstoupilo také nemalé množství našich známých a členů rodiny. 100% prošly :) Obalový desing si vytváříme sami. No a jaké nabízíme? Podívejte se ZDE. 

 
V roce 2018 jsme nově otevřeli také tento e-shop, který je dalším krokem k tomu být našim zákazníkům ještě blíže a umožňuje jim nakoupit si kvalitní zboží za výhodné ceny z pohodlí doma.

Těšíme se na Vaši návštěvu na naší prodejně nebo nákup zde na e-shopu.


Martin Krkoška
FITO SPORT s.r.o.

 

**fotky použité na našem webu jsou buď zakoupeny ve fotobance, nebo jsou pořízeny fotografkou a grafičkou Renei - Renáta Botošová. Ta mimo jiné tvoří veškeré bannery, upoutávky, dárkové poukazy apod. 

 

 

 

 

 

Znalost
Cena
Ochota
Rychlost

MenuX

Provozovatel webu, FITO Sport s.r.o., se sídlem Jugoslávská 1006/26, Nový Jičín 74101, Bohumíra Četyny 21, Ostrava 70030, IČ: 01473891, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím